Oferta

Wykonujemy prace

budowlane

instalacyjne

glazurnicze

suchej zabudowy - płyty gk

stolarkę drewnianą i PCV

wykończenia wnętrz

Z największą przyjemnością firmie Bag-Bud za remont mojego mieszkania wystawiam szóstkę!!!!. Nie jest to mój pierwszy remont z Panem Jarkiem B i zapewne nie ostatni. Firmę cechuję rzetelność, kompetentność, fachowość, dokładność. Pan Jarek jest 100% PROFESJONALISTĄ. Potrafi doradzić, pomóc, oraz rozwiązać problem jeśli taki się pojawi w trakcie prac dzięki szerokiej wiedzy. I jeszcze jedno, firma Bag-Bud dotrzymuje ustalonych terminów!!!! Taka postawa to szacunek do czasu Klienta oraz dbałość o jego zadowolenie-godne naśladowania przez inne firmy budowlane!!!!. Jakiekolwiek remonty tylko z Panem Panie Jarku!!!! 

Pozdrawiam
Zadowolona Klientka Daria K.

Jestem właścicielem medispa Eliksir w Bydgoszczy. W takich obiektach wymagana jest szczególna dbałość o szczegóły. Ekipa sprawdziła się świetnie pod względem dbałości i niuanse i szczegóły , czystość pracy i szybkość wykonania. Z czystym sumieniem polecam !!

Pozdrawiam
Marcin Tomiczek

Powierzyłam wykończenie mojego mieszkania ze stanu deweloperskiego do zamieszkania firmie, którą polecili mi znajomi. Jestem super zadowolona z tego wyboru. Ekipa BAG-BAG to solidni, pracowici, rzetelni i uczciwi fachowcy. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. Skrupulatnie wywiązywali się z powierzonych zadań. To miłe, kiedy nie trzeba się martwić o jakość i terminowość pracy. Już zdążyłam polecić moim znajomym firmę Pana Jarka.

Małgorzata Gdaniec

"Bagbud" to firma profesjonalna, solidna i terminowa. Wielu firmom z branży budowlanej zlecałem różne prace w moim domu, nigdy nie byłem jednak tak zadowolony jak w tym przypadku. A zdarzało mi się nawet dziękować innym, nierzetelnym wykonawcom. "Bagbud" mnie nie rozczarował. A gdy po kilku miesiącach od remontu trzeba było dokonać niewielkiej poprawki, pan Bagiński był jeszcze tego samego dnia. "Bagbud" wydaje się nie być tani, ale przekonałem się, że w branży remontowo - budowlanej jakość jest ściśle powiązana z ceną. Zdarzyło mi się wybrać tańszą firmę, szybko jednak wróciłem do "Bagbudu". Już planuję kolejne prace - wykonawcą oczywiście będzie "Bagbud". Szczerze polecam.

Jarosław Duś Miedzyń.

Polecam firmę Bag-Bud w 100%.Pełen profesjonalizm, świetne doradztwo oraz kontakt z właścicielem firmy p.Jarosławem Bagińskim.Praca wykonana zgodnie z ustaleniami,czysto oraz terminowo.Efekt końcowy znakomity:-)

M.Murawska

"Pan Jarek  wykańczał nasze mieszkanie kilka miesięcy temu. Ekipa Pana Jarka została nam polecona przez znajomego. Po spotkaniu nie mieliśmy wątpliwości, że Pan Jarek to osoba z dużym doświadczeniem i na pewno odpowiednio zajmie się naszym remontem. Mieszkanie zostało zakończone w błyskawicznym tempie, byłam informowana o każdym szczególe nawet kupienia żarówki. O nic nie musieliśmy się martwić, jeździć po sklepach i załatwiać. Nad każdą rzeczą czuwał Pan Jarek. Wszystko zostało wykonane starannie i z  zaangażowaniem. Ekipa dbała o czystość i bardzo dokładnie sprzątała po zakończeniu prac. W 100% polecam ekipę Pana Jarka…Gdybyśmy mieli jeszcze jedno mieszkanie na pewno wybralibyśmy ekipę BAG BUD.

Marzena i Marcin Reszczyńscy

www.clk.bydgoszcz.pl
CENTRUM LEASINGOWO- KREDYTOWE Sp.z o.o.

Copyright © 2009-2024 Bagbud - Wszelkie prawa zastrzezone.